MENU
+371 6731 5584

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija

Klīnikā iespējams veikt ginekoloģisko ultrasonogrāfiju arī bez ārsta norīkojuma

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija ir vizuālās diagnostikas metode, kuras laikā izmantojot speciālu un augstas izšķirtspējas ultrasonogrāfijas iekārtu (GE Voluson), iespējams veikt precīzu sieviešu dzimumorgānu izmeklēšanu. Šī metode ļauj noteikt dažādas dzemdes saslimšanas– moiomas, adenomioze, endometrija polipi un hiperplāzija. Tāpat tiek apskatītas olnīcas– novērtētas olšūnu rezerves, diagnosticētas dažāda veida olnīcu cistas- folikulāras, dermoīdcistas, endometrioze un citas.

Ultrasonogrāfijai ir liela nozīme arī neauglības iemeslu diagnostikā – ir iespējams veikt olvadu caurlaidības pārbaudi izmantojot speciālu putu kontrastvielu. Tāpat regulāras ultrasonogrāfijas kontroles nepieciešamas veicot ovulācijas ierosināšanu ar medikamentiem, lai precīzāk noteiktu auglīgās dienas un paaugstinātu grūtniecības iestāšanās iespēju.

Grūtnieču ultrasonogrāfijas laikā tiek veikti izmeklējumi atbilstoši katram trimestrim un tos mūsu klīnikā veic Eiropas līmeņa augļa ultrasonogrāfijas eksperts. Tāpat katrā grūtnieču ikmēneša vizītē iespējams vērot augļa augšanas dinamiku, kustības, mīmiku un izklausīt sirdspukstus.

Ginekoloģisko ultrasonogrāfiju veic sertificēti ginekoloģijas speciālisti, kas papildus apmācīti tieši šajā jomā.
Piedāvājam veikt ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas izmeklējumus arī citu klīniku pacientēm, kam nozīmēta šī izmeklēšana, bet to nav iespējams veikt uz vietas. Par iespējām veikt izmeklējumus akūtā kārtā (tuvāko dienu laikā), kas īpaši būtiski pie pēkšņām saslimšanām- lūdzu sazināties ar mūsu administratorēm.

Dace Ezeriņa
Alise Vigule
Eva Barkāne
Kristians Šušpanovs
Natālija Bērza
Kristine Prostaka
Agnese Plēpe
Inese Martišūne
Natālija Gailīte

Pierakstīties uz konsultāciju