MENU
+371 6731 5584

Imunoloģija-nefroloģija

Imunologs konsultē pacientus dažādu imūnās sistēmas patoloģiju gadījumā. Imunitāte ir cilvēka organisma spēja pretoties dažādiem apkārtējās vides faktoriem- vīrusiem, baktērijām, svešām šūnām. Tomēr ir situācijas, kad imūnā sistēma strādā nepilnvērtīgi, vai tieši pretēji – pārlieku agresīvi, arī vēršoties pret sava organisma audiem. Šādos gadījumos noteikti nepieciešama konsultācija pie imunologa, kurš veicot padziļinātu izmeklēšanu noskaidro imūnās sistēmas darbības efektivitāti un nepieciešamības gadījumā nozīmē specifisku ārstēšanu. Lepojamies, ka mūsu klīnikas pacientiem pieejama imunoloģijas profesores konsultācija.

Rekomendēts imunologu apmeklēt, ja pacientam ir aizdomas par:

  • Autoimūnām saslimšanām
  • Imūno deficītu un samazinātu imūnās sistēmas darbību
  • Atkārtotām grūtniecības neiznēsāšanas epizodēm

Nefrologs ir ārsts, kas specializējas nieru saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā. Speciālists veic akūtu un hronisku nieru saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu un uzraudzību dinamikā.

Pie nefrologa pacientam vajadzētu vērsties situācijās, kad pacientam ir sāpes nieru apvidū, asins piejaukums urīnam, regulāras urīnceļu infekcijas- nieru iekaisumi (pielonefrīti), paaugstināts asinsspiediens, kas nepakļaujas terapijai, nieru mazspēja, nierakmeņu slimība, pastāvīgas izmaiņas urīna analīzēs un citas problēmas.

Neatliec savu konsultāciju!

Inese Mihailova

Pierakstīties uz konsultāciju