MENU
+371 6731 5584

Neauglības ārstēšana

Lielākoties neauglība ir risināma problēma, tas nav spriedums. Mūsu klīnikas speciālisti, multidisciplināri sadarbojoties, palīdzēs Jums diagnosticēt neauglības cēloņus un novērst tos, lai kopīgiem spēkiem, palīdzētu īstenot sapni par bērniņa ienākšanu Jūsu ģimenē.

Bieži vien neauglības cēlonis ir hormonālās sistēmas disbalanss, kā rezultātā sievietei nenotiek ovulācija, tā notiek reti vai neregulāri. Lai šo problēmu diagnosticētu, nepieciešams konkrētās dienās veikt dažādas vispārējās un hormonālās analīzes, kā arī ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

Katrai pacientei svarīgi sastādīt individuālu izmeklēšanas un ārstēšanas plānu, tādēļ mūsu klīnikas speciālisti vizītes laikā rūpīgi iepazīstas ar pacientes vispārējo veselības stāvokli, veic vispārēju un padziļinātu ginekoloģisko izmeklēšanu, ginekoloģisko ultrasonogrāfiju, kā arī nozīmē konkrētās cikla dienās veicamās hormonālās analīzes. Apkopojot visus rezultātus iespējams izstrādāt individuālu terapijas plānu.

Svarīgi neaizmirst arī par partnera izmeklēšanu, jo neauglības cēlonis var būt arī izmaiņas vīrieša vispārējās veselības un spermogrammas rādītājos, kā dēļ ir apgrūtināta vai neiespējama apaugļošana dabīgā ceļā.
Ja izmeklējumos atklājas, ka sievietei ir problēmas ar ovulācijas biežumu vai ovulācijas kvalitāti, ir iespējams pielietot neauglības medikamentozo terapiju, lai grūtniecība iestātos dabīgā ceļā, un, lielākoties, nemaz nebūs nepieciešams veikt ārpusķermeņa medicīniskās apaugļošanas (IVF) procedūru.

Neauglības medikamentoza terapija sevī ietver ovulācijas (olšūnas nobriešanas) stimulāciju ar specifiskiem medikamentiem, tablešu un/vai injekciju veidā, kā arī ultrasonogrāfisku folikula (olšūnas) kontroli cikla konkrētās dienās. Veicot šādu kontrolētu un individualizētu olnīcu stimulāciju, iespējams panākt gan regulārāku, gan kvalitatīvāku ovulāciju, kā arī paredzēt vislabāko dienu un laiku grūtniecības dabīgai ieņemšanai.

Mūsu klīnikas speciālisti ir īpaši specializējušies tieši neauglības medikamentozajā terapijā, tādēļ neatliec savu vizīti! Iespējams, tikai dažu tabletīšu ieņemšanas rezultātā sapnis par bērniņu īstenosies jau pavisam drīz!

Astrīda Tirāne
Alise Vigule
Eva Barkāne
Natālija Bērza
Vija Plūme
Agnese Plēpe
Natālija Gailīte

Pierakstīties uz konsultāciju