MENU
+371 6731 5584

Grūtniecības uzraudzība

Piedāvājam izvēlēties grūtniecības uzraudzību pie mūsu klīnikas speciālistiem, kas uzņem grūtniecības uzskaitē gan fiziloģiski noritošas grūtniecības gadījumā, gan aprūpē grūtnieces ar sarežģījumiem, kas radušies grūtniecības laikā, kā arī pacientes ar nopietnām balkussaslimšanām, kas var sarežģīt grūtniecības norisi.
Ir ļoti svarīgi laicīgi stāties grūtniecības uzskaitē (līdz 12.grūtniecības nedēļai), lai varētu saņemt visu aprūpi pilnā apmērā, kā arī, lai paspētu veikt I trimestra skrīninga izmeklējumu, kas ir ļoti būtisks agrīnai ģenētisko saslimšanu diagnostikai.

Pirmajā vizītē (vēlams 7-10.grūtniecības nedēļā, vai ātrāk, ja iepriekš ir bijuši kādi grūtniecības sarežģījumi vai grūtniecības pārtraukšanās), klīnikas speciālists noformē mātes karti- detalizēti izjautājot pacienti un partneri, ievācot informāciju par sūdzībām, iepriekš bijušām saslimšanām, kā arī iepriekšējo grūtniecības norisi. Tas ļauj speciālistam laicīgi atklāt pacientes, kas ir riska grupā uz sarežģījumu attīstību grūtniecības laikā un nepieciešamības gadījumā tos laicīgi novērst. Pirmās vizītes laikā ārsts arī pilnīgi izmeklē ne tikai ginekoloģiskās, bet arī citas orgānu sistēmas. Tiek veikta ginekoloģiskā ultrasonogrāfija precīza grūtniecības laika noteikšanai un pirmā trimestra skrīniga laika aprēķināšanai. Kā arī tiek nozīmēti papildus izmeklējumi- asins un urīna analīzes.
Tālākā grūtniecības uzraudzība notiek atkarībā no pacientes veselības stāvokļa un grūtniecības norises, bet vidēji paciente apmeklē ginekologu 1 reizi mēnesī un pirms katras vizītes veic ārsta nozīmētās analīzes. Nepieciešamības gadījumā paciente var sazināties ar ārstu arī telefoniski.
Grūtniecības laikā vairākkārt nepieciešama augļa USG izmeklēšna– primā trimestra skrīnings (11-13ned), otrā trimestra skrīnings (19-22ned), un trešā trimestra skrīnings (pēc 30.ned). Skrīningus veic Eiropas līmeņa sertificēts augļa ultrasonogrāfijas eksperts, kurš nepieciešamības gadījumā var veikt arī specializētus risku pārrēķinus un citas manipulācijas.

Piedāvājam pacientei arī katras vizītes laikā veikt augļa ultrasonogrāfisko apskati, lai redzētu mazuļa attīstību, paklausītos sirdspukstus un kontrolētu mazuļa augšanu. Kā arī piedāvājam vizīti apmeklēt kopā ar savu partneri- lai abi kopā piedzīvotu gaidīšanas laika prieku.
Īpašs piedāvājums grūtnieču vizītēm pie jaunajiem klīnikas speciālistiem – vizīte+usg augļa apskate tikai 50eur. Piesakies un saņem vislabāko aprūpi šajā skaistajā dzīves periodā!

Astrīda Tirāne
Eva Barkāne
Alise Vigule
Kristine Prostaka
Agnese Plēpe
Natālija Bērza
Inese Martišūne
Dace Ezeriņa
Natālija Gailīte

Pierakstīties uz konsultāciju